Bu Forum www.kunfeyekun.org adresine Taşınmıştır.

Bu Forum www.kunfeyekun.org adresine Taşınmıştır.

AnasayfaKun FeyekunSSSAramaGaleriKayıt OlRadyoGiriş yap

Sadece bir rica(arz) ..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
YagmurYurekli
Daimi Üye
Daimi Üye

Yaş : 25 Kayıt tarihi : 22/02/08 Mesaj Sayısı : 313 Nerden : istanbul Durum : durum???

Aktiflik:
0/0  (0/0)
Başarı Puanı:
0/0  (0/0)
Ceza Puanı:
0/0  (0/0)
MesajKonu: Sadece bir rica(arz) .. Salı 26 Şub. 2008 - 0:18

baismillahirrahmanir

Bir ricam(rica dediğime bakmayın arz ederim) olacak..Bu rica forumla ilgili değil ama açacak başka biryer bulamadım herkes görür diye buraya almak istedim.. Umarım hata etmemişimdir.. bunu sizden utanarak istiyorumm..
Yani böyle hep övgüye katlanamam ben Embarassed insan oğludur övgülerden sonra şımarır.. Nefsimi şımartmak istemem .. Evet haklıya hakkını vermek gerekir ama bu toplum içinde olursa nefsim şımarır .. Embarassed

Anlayışınız için şimdiden sağolasınız ..
papatya papatya papatya papatya
Kullanıcı profilini gör
denizfeneri
Moderatör
Moderatör

Yaş : 57 Kayıt tarihi : 17/11/07 Mesaj Sayısı : 802 Nerden : Durum :

Aktiflik:
100/40  (100/40)
Başarı Puanı:
100/70  (100/70)
Ceza Puanı:
0/0  (0/0)
MesajKonu: Geri: Sadece bir rica(arz) .. Salı 26 Şub. 2008 - 9:01

Yani böyle hep övgüye katlanamam ben insan oğludur övgülerden sonra şımarır.. Nefsimi şımartmak istemem .. Evet haklıya hakkını vermek gerekir ama bu toplum içinde olursa nefsim şımarır

evet bu konudaki hassasiyetinizi anlıyorum hakta veriyorum fakat günümüzde öyle kardeşlerimiz ve evlatlarımız varki sözüm meclisten dışarı kısacık etekler acayip saçlar göbek açıkta burnu havada olanları gördükçe sizle ALLAHIN emirlerini PEYGAMBRİMİZİN sünnetlerini teblih eden kardeşlerimizi bırakında şımartalım biraz aslında bizim yaptığımız sizleri taktir ve teşvik etmektir A.E.O
Daimi Üye
Daimi Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 25/07/07 Mesaj Sayısı : 179 Nerden : .................. Durum : iyice

Aktiflik:
0/0  (0/0)
Başarı Puanı:
0/0  (0/0)
Ceza Puanı:
0/0  (0/0)
MesajKonu: Geri: Sadece bir rica(arz) .. Salı 26 Şub. 2008 - 19:39

Ben ricayı tam olarak anlamadım yani size teşekkür etmeyelimmi ya da teşkkürümüzü yazarak ifade etmeyelim mi , Sad peki siz bilirsiniz , gerçi haklısınz konulara benzer bir şekilde katkı sağlayacak yeni şeyler eklemek daha güzel oluyor inş. bundan sonra o şekilde teşekkür etmiş oluruz gül idi
Kullanıcı profilini gör
YagmurYurekli
Daimi Üye
Daimi Üye

Yaş : 25 Kayıt tarihi : 22/02/08 Mesaj Sayısı : 313 Nerden : istanbul Durum : durum???

Aktiflik:
0/0  (0/0)
Başarı Puanı:
0/0  (0/0)
Ceza Puanı:
0/0  (0/0)
MesajKonu: Geri: Sadece bir rica(arz) .. Salı 26 Şub. 2008 - 20:39

Anlayışlarınız için sağolasınız ... Açtığım konulara teşekkür edebilirsiniz.. Ama geçenlerde gözyaşı bana bir geldin pir geldin helal sana gibi şeyler kullanmıştı.. Evet biliyorum teşvik etmek için ve dediğiniz gibi öyle olanlar içinde şımartılmamız gerekir belki ..

Ama ben öyle şımartılmaları sevmiyorum.. Aslında hoşuma gidiyor ama biryerden sonra insan her yaptığını doğru sanııyor.. Ama öyle şeyler denmez ise doğru olanı bile oturup bir dakikada olsa düşünme imkanım doğuyor .. kendimi anlatabilmişimdir umarım Sad
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Sadece bir rica(arz) ..

Sadece bir rica(arz) ..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası