Bu Forum www.kunfeyekun.org adresine Taşınmıştır.

Bu Forum www.kunfeyekun.org adresine Taşınmıştır.

AnasayfaKun FeyekunSSSAramaGaleriKayıt OlRadyoGiriş yap
Similar topics

Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
    Yazar Mesaj
    sultan_mehmet
    Moderatör Adayı
    Moderatör Adayı

Yaş : Kayıt tarihi : 04/09/07 Mesaj Sayısı : 1288 Nerden : c:/windows/system32.dll Durum : sosyal bilgiler

Aktiflik:
    1000/100  (1000/100)
    Başarı Puanı:
    1000/100  (1000/100)
    Ceza Puanı:
    0/0  (0/0)
    MesajKonu: Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş.. C.tesi 1 Mart 2008 - 20:48

…Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş…

“Ey Sevgili! En Sevgili! Gönlümün en güzel yerinde yeri olan, peygamberler makamının efendisi... Dünya insanı Sana muhtaç anlarnı,yaşamakta. Senin olmadığın iklimlerin yağmurları bulanıktır şu zamanlarda. Ötelerden bir bahar rahmeti düşmüyor, gönüllere insanlık ki hasretsensiz bahara, Rahmet damlarına.

Hazanı yaşamkta kainat sensiz şu baharı unutmuş çirkef dünyda sen gelimiştinde bahara hasret dünya kavuşmuştu ya rahmet damlalarına,damlarala arınmıştı tüm kirlerinden.

Kâinata teşrifinle susuz gönüller, suya kandı cennet yamaçlarının rengini aldı ve hayat çeşmesinden kana kana işti bahara hasret gönüller

Ah Ah efendim ne büyük şerefti Seni bilmek...senin ümmetin olmak, Seni bize bildiren Rabb’e şükürler olsun... şimdi efendim şimdi hazanı yaşamakta ümmetin ümmetim dediğin AH Efendim ah o üzüm siyahı gözlerinden damla damla gözyaşlarını döktüğün o güzel gözleriden dökülen damlalarda bu garib aciz ümmetininde yeri varmıdır ki..

Rabbim ne güzel bir lutuftur ki Yaratılışın müceğferi olan gönüllerin efendinsin bir damla gözyaşında yer almak o birdamla gözyaşında yer ala bilmek için neler vermezdim ki ..

İçim, en derin yerinde sızlıyor. Kalbimin en derinliklerinde hissediyorum efendim Öyle bir sızı ki ses versem, kim bilir deli divane derler. Hani demiştin ya bir, zaman gelecek siz onları görseniz bunlar Müslüman değil onlar sizi görseler deli derlerdi diye işte ben o deli derlerdi dediğine talibim efendim varsın deli desinler, Varsın kimse duymasın hıçkırışımı... Bu hicranımı Sana ulaştırmak istiyorum ben...

Ey kendisine yollanan selamları işiten Yarr gönüller sultanı vefalı dost! Sana ümmet olmak için Seni sevmek yeterse eğer, işte ben seviyorum. Seni sevmek candan olmaksa eğer işte canım birtane değil bintane olsa veririm. Senin yolunda efendim seni Elbette seviyorum. Mutlaka seveceğim. hep seveceğim nasıl sevmemek olur mu?

düşünmek bile tüylerim diken diken olmasına yetiyor Nasıl sevmem? Kalbimin bütün zincirleriyle nasıl bağlanmam sana?

Kimler Seni ölesiye sevmedi ki Ya ResulALLAH?

sen demiştin ya asabdan birisi gelmişti sana demiştide benseni çook seviyorum diye sende o zaman hazır ol sıkıntılar diye efendim korkuyorum laiki ile sevmiyormuyum ki acabada sıkıntısısız tasasız bir hayat içindeyim

Hz. Bilâl’e kızgın kumlar üzerine dayanma gücü veren, Sana olan bağlılığı ve sevgisi değil miydi?

hertürlü işkenceler maruz kalan asabın senin ayağına bir diken batmasında ölümü göze olan sahabe nede dayanma güçünü bu sevgi vermiyormuydu Hz. Ebubekir’e, “Anam babam Sana feda olsun

Ya ResulALLAH!” dedirten bu sevgi değil miydi?..

efendim uhutta şehit edildiğini sanan Hz. Musab, Sana olan sevgisi yüzünden Cenab–ı Hakk tarafından şehadet mertebesiyle ödüllendirilmemiş miydi?bu nasıl bir sevgi idi ki ölümü bile göze almışlardı Nasıl sevmem?şimdi ben nasıl sevmem Elbette seviyorum ve seveceğim. Bir ömür boyu.” Salat selam senin üzerine olsun

mavi umut

Her Hakkim Saklidir®™
    | l | lllll| lll||ll || lll
    3102 2103 02312 77
    Kullanıcı profilini gör http://www.kunfeyekun.ailesiyiz.biz
    FERASETLİ
    Vıp
    Vıp

Yaş : 37 Kayıt tarihi : 25/10/07 Mesaj Sayısı : 775 Nerden : İSTANBUL Durum :

Aktiflik:
    50/100  (50/100)
    Başarı Puanı:
    50/100  (50/100)
    Ceza Puanı:
    0/100  (0/100)
    MesajKonu: Geri: Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş.. C.tesi 1 Mart 2008 - 21:41

baismillahirrahmanir Ya ResulALLAH!” dedirten bu sevgi değil miydi?..

efendim uhutta şehit edildiğini sanan Hz. Musab, Sana olan sevgisi yüzünden Cenab–ı Hakk tarafından şehadet mertebesiyle ödüllendirilmemiş miydi?bu nasıl bir sevgi idi ki ölümü bile göze almışlardı Nasıl sevmem?şimdi ben nasıl sevmem Elbette seviyorum ve seveceğim. Bir ömür boyu.” Salat selam senin üzerine olsun

*NiSa*
    Vıp
    Vıp

Yaş : Kayıt tarihi : 18/03/08 Mesaj Sayısı : 2024 Nerden : iLiM KeRVaNi Durum : iKRaFM

Aktiflik:
    100000/100  (100000/100)
    Başarı Puanı:
    100/100  (100/100)
    Ceza Puanı:
    0/0  (0/0)
    MesajKonu: Geri: Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş.. Salı 13 Mayıs 2008 - 15:13

"Allahümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Rasulina Muhammed!"
    gül idi gül idi gül idi gül idi gül idi gül idi gül idi gül idi

Lütfen Kurallara Uyalım!!!
    Kullanıcı profilini gör http://www.ilimkervani.com
    JeRFi
    Altın Üye
    Altın Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 04/05/08 Mesaj Sayısı : 1128 Nerden : Durum :

Aktiflik:
    70/100  (70/100)
    Başarı Puanı:
    100/100  (100/100)
    Ceza Puanı:
    0/0  (0/0)
    MesajKonu: Geri: Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş.. Salı 13 Mayıs 2008 - 15:19

*NiSa* demiş ki:
    "Allahümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Rasulina Muhammed!"
    gül idi gül idi gül idi gül idi gül idi gül idi gül idi gül idi

düşünmek bile tüylerim diken diken olmasına yetiyor Nasıl sevmem? Kalbimin bütün zincirleriyle nasıl bağlanmam sana?
    Moderatör
    Moderatör

Yaş : Kayıt tarihi : 03/07/07 Mesaj Sayısı : 290 Nerden : Durum :

Aktiflik:
    0/0  (0/0)
    Başarı Puanı:
    0/0  (0/0)
    Ceza Puanı:
    0/0  (0/0)
    MesajKonu: Geri: Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş.. Salı 13 Mayıs 2008 - 19:51

Alıntı :
    Kâinata teşrifinle susuz gönüller, suya kandı cennet yamaçlarının rengini aldı ve hayat çeşmesinden kana kana işti bahara hasret gönüller...

Daimi Üye
    Daimi Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 14/05/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Durum :

Aktiflik:
    0/0  (0/0)
    Başarı Puanı:
    0/0  (0/0)
    Ceza Puanı:
    0/0  (0/0)
    MesajKonu: Geri: Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş.. Çarş. 14 Mayıs 2008 - 13:37

Bu yazımı burada görmek sevindirdi beni EyvAllah dostlar ancak yazının altına yazar ismi mavi umut olarak eklerseniz sevinirim alıntı olarak dağılmasını istemem sanalda EyVAllah tekrardan
    Kullanıcı profilini gör
    JeRFi
    Altın Üye
    Altın Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 04/05/08 Mesaj Sayısı : 1128 Nerden : Durum :

Aktiflik:
    70/100  (70/100)
    Başarı Puanı:
    100/100  (100/100)
    Ceza Puanı:
    0/0  (0/0)
    MesajKonu: Geri: Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş.. Çarş. 14 Mayıs 2008 - 13:51

mavi umut demiş ki:
    Bu yazımı burada görmek sevindirdi beni EyvAllah dostlar ancak yazının altına yazar ismi mavi umut olarak eklerseniz sevinirim alıntı olarak dağılmasını istemem sanada EyVAllah tekrardan

o zaman size bizlerin bir teşekkür borcu var...
    yüreğinize sağlık... hakkınızı helal edin....ALLAH C.C RAZI OLSUN

Vıp
    Vıp

Yaş : Kayıt tarihi : 18/03/08 Mesaj Sayısı : 2024 Nerden : iLiM KeRVaNi Durum : iKRaFM

Aktiflik:
    100000/100  (100000/100)
    Başarı Puanı:
    100/100  (100/100)
    Ceza Puanı:
    0/0  (0/0)
    MesajKonu: Geri: Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş.. Çarş. 14 Mayıs 2008 - 14:18

JeRFi demiş ki:
    mavi umut demiş ki:
    Bu yazımı burada görmek sevindirdi beni EyvAllah dostlar ancak yazının altına yazar ismi mavi umut olarak eklerseniz sevinirim alıntı olarak dağılmasını istemem sanada EyVAllah tekrardan

o zaman size bizlerin bir teşekkür borcu var...
    yüreğinize sağlık... hakkınızı helal edin....ALLAH C.C RAZI OLSUN
    bravo bravo bravo bravo bravo

Lütfen Kurallara Uyalım!!!
    Kullanıcı profilini gör http://www.ilimkervani.com
    mavi umut
    Daimi Üye
    Daimi Üye

Yaş : Kayıt tarihi : 14/05/08 Mesaj Sayısı : 11 Nerden : Durum :

Aktiflik:
    0/0  (0/0)
    Başarı Puanı:
    0/0  (0/0)
    Ceza Puanı:
    0/0  (0/0)
    MesajKonu: Geri: Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş.. Çarş. 14 Mayıs 2008 - 14:19

estf kardeşim yüreğinizin güzelliği daim olsun inşAllah
    Kullanıcı profilini gör

Aciz yürekten gönüller sultanına sesleniş..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
    1 sayfadaki 1 sayfası