Bu Forum www.kunfeyekun.org adresine Taşınmıştır.

Bu Forum www.kunfeyekun.org adresine Taşınmıştır.

AnasayfaKun FeyekunSSSAramaGaleriKayıt OlRadyoGiriş yap

En Uzun Şubat...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
firdevs nur
AdmiN
AdmiN

Yaş : 27 Kayıt tarihi : 24/07/07 Mesaj Sayısı : 581 Nerden : Durum :

Aktiflik:
100/50  (100/50)
Başarı Puanı:
100/90  (100/90)
Ceza Puanı:
0/100  (0/100)
MesajKonu: En Uzun Şubat... Paz 13 Ocak 2008 - 0:02

http://img220.imageshack.us/img220/2436/1448bxg1.jpg

Yurtdışındaki Türk okullarını kapatmak isteyen Milli Eğitim Bakanı, Bakan'a sürgün ve kıyım harekatı için yol gösteren yazar, Rektörü denetleyen MGK görevlileri, Öğretmenlerin sevabına el koyan milletvekili Üniversiteyi kapatmak için kurulan tuzak, İHL'de başörtüsü sorunu ve iki gözü görmeyen kızın inanılmaz mücadelesi, Müdürün kalbinden geçenleri okuyan hakim, çeşmesinden su yerine irtica akan okul, üniversitelerdeki irticacı avı ve Said Nursi'nin sözlerine web sitesinde yer verdiği için ceza alan öğretim üyesi...Ve daha nice hikaye...

En Uzun Şubat, geçen on yıl içinde yaşanan, görülen ve araştırılan konuları belge ve şahitleriyle kamuoyunun bilgisine sunuyor. Bu kitapta anlatılanlar sadece bir kesit. Belki kitapta yer almayan binlerce hadise yaşandı. Tuncer Çetinkaya’nın En Uzun Şubat'ını okuyunca, "Demek bunlar da olmuş!” diye hayret edeceksiniz.

kitap hakkında bazı yorumlar:

1 | Hamdi Dmrc 27 01 2007, 00:23
özellikle bilmeyenlerin okmuması gereken bir kitap bendeniz bilmiyordum ve ögrendim tamamen fikrim degişti oysaki olaylara daha önce farklı açıdan bakıyordum
2 | Musa 28 12 2006, 09:54
kitabı yenı okuma fırsatım oldu gercekten ne oyunlar ne komplolar içinde olduğumuzun farkına vardım inşallah ALLAH böyleleriyle bizi karşılaştırmaz
3 | Bahar 05 12 2006, 13:07
kitabı cok orjinal buldum.burası türkiye dedirttecek olaylara şahit oldum.düşünce katliamına sebep göstereceğim. bürokratlarında okuması gereken nadide bir kitap.saygılar
4 | Ibrahim Kaygusuz 27 09 2006, 23:51
bu kitap bana siyaseti ve devletimizin gerçeklerini merak etmeyi öğretti.tüm insanlar için faydalı olduğuna we muhakkak okunması gerektiğini düşünüyorum. TEŞEKKÜRLER...
5 | Hakan 09 02 2006, 11:33
kitabı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım çok fazla kitap okuan birisi olmama rağman kitabı bir oturuşta bitirdim gerçekten müthişi
6 | Ayşe 14 10 2005, 12:32
28 Şubat gibi bir tarihte neler oldu bunu tüm kamuoyunun bilmesi gerek.Bu kitap sayesinde 28 Şubatın gerçek yüzünü tam manasıyla anlama fırsatı bulduk.Teşekkürler
7 | Elif 05 10 2005, 09:11
gercekleri bu kadar güzel bir biçimde biz tam manasıyla bilmeyenlere sunduğunuz için tesekkür ederiz saygılarımızla insallah bir daha bu tür olaylarla karsı karsıya kalmaz halkımız

http://www.kitapkaynagi.com/urun.php?ID=3&URUN=1448

Bende çok beyendim Kitabı okumanızı tavsiye ediyorm... tamam
Vıp
Vıp

Yaş : 36 Kayıt tarihi : 25/10/07 Mesaj Sayısı : 775 Nerden : İSTANBUL Durum :

Aktiflik:
50/100  (50/100)
Başarı Puanı:
50/100  (50/100)
Ceza Puanı:
0/100  (0/100)
MesajKonu: Geri: En Uzun Şubat... C.tesi 16 Şub. 2008 - 20:11